Příměstské tábory

Možnost přihlášení na tábor je do 6. 8. 2018!
 
Děti zažijí nejen hry se zajímavostmi ze světa zvířat, tvoření a logopedické chvilky, ale také multismyslové snoezelen prostředí, které nabízí neobvyklé aktivity zaměřené na rozvoj smyslového vnímání. Těšit se mohou na velmi zajímavá dopoledne v neobvyklém prostředí i venku.
 
 
 
 

Fotografie z příměstských táborů

 

Připojujeme reakci maminky po jednom z našich příměstských táborů:

 

"Ráda bych touto cestou chtěla moc poděkovat a pochválit!

 

Poděkovat za krásné prostředí Snoezelenu, ve kterém probíhal příměstský tábor pro děti. Je to prostředí klidné, bezpečné a současně se spoustou podnětů - bylo cítit jak se děti do tohoto pro ně třeba i neznámého prostředí vrhly bez obav a s jistotou. Děkuji za připravený program a vedení tábora - syn byl velmi spokojený, plný zážitků, zkušeností a radosti. Cítila jsem hlavně zájem o ty děti ze strany pracovnic Snoezelenu. Syn se v prostředí a ve skupině cítil velmi dobře. Moc se mi líbila hromada výrobků "nástrojů", které syn vyrobil a teď máme denně hudební programy :-), ze hry na mumie (věz děti obalené v toaleťáku) je nadšený dodnes - jen těžko vysvětlovat, že hrát denně celá 4členná rodina na mumie i doma je dost finančně nákladné :-)

 

Ráda bych pochválila i kvalitu obědů - syn si moc pochvaloval a chlubil se, jak to Bistrá kráva uvařila dobré a jak si přidával - takže pochvala za výběr cateringu.

 

Jsem moc ráda za možnost příměstského tábora pro tyto menší děti, které ještě myslím mají potřebu bezpečného prostředí a třeba i menšího kolektivu dětí, spolu s více pečujícími osobami (měřítkem dětské důvěry a pocitu bezpečí je i fakt, že děti v novém prostředí usnou). Moc bych chtěla pochválit všechny pracovnice za kvalitní, promyšlený a připravený program a za přístup k dětem (náš syn je "barometr"- jen tak někde by nespolupracoval a nezapojoval by se - takže klobouk dolů).

 

Ještě jednou díky a všem ostatním doporučuji!   

 

Zuzana Staroštíková a syn Jakub (4 roky)"